4.Pomerania Classic - Nadmorski Festiwal Pojazdów Zabytkowych - 11-14 czerwca 2020 r. - Łazy, Gmina Mielno
Festiwal Uczestnicy Program Mapa Bonusy

Bonusy dla miłośników zabytkowej motoryzacji

AUTOMOBILKLUB KOSZALIŃSKI

Do festiwalu jeszcze trochę czasu, więc dla wszystkich równie mocno niemogących się doczekać Pomeranii jak my przygotowaliśmy kilka „bonusów”, które mamy nadzieję umilą Wam ten czas. Zawartośc tej strony będzie regularnie uzupełniana, więc nie zapominajcie nas odwiedzać. A teraz zapraszamy do pobierania nie tak bardzo oldskulowych gadżetów!


Kultowe klasyki zawsze pod palcem

Historyczna motoryzacja na Twoim smartfonie!

Niech Wasz telefon też będzie świadectwem Waszej pasji. Przygotowaliśmy tapety na smartfony w rozdzielczości HD! Do pobrania dla każdego pasjonata kultowych pojazdów zabytkowych. Regularnie będziemy powiększać zasoby tapet, więc nie zapominajcie o tej stronie. A może macie jakieś specjalne życzenie i konkretny model, który chcielibyście mieć zawsze pod... palcem? Napiszcie do nas na fanpage'u festiwalu: facebook.com/rajdpomerania.


Kolorowanki, a może coś więcej...

Nie tylko dla najmłodszych

Kto odkryje w sobie dusze artysty? Kolorowanki to doskonały sposób na spędzenie czasu z całą rodziną. Nasze są o tyle wyjątkowe, że przedstawiają pojazdy, które uczestniczyły w dotychczasowych edycjach Pomerania Classic. Kto zgadnie jakie modele przedstawiają? Może ktoś trafi nawet właściwy rocznik? Kliknijcie na wybrany rysunek, by pobrać go w pełnej rozdzielczości - są na tyle duże, że mogą także służyć za tapetę na monitorze każdego pasjonata dawnej motoryzacji. Pamiętajcie, że niedługo dorzucimy kolejne egzemplarze, a swoimi ukończonymi dziełami możecie podzielić się z nami na oficjalnym fanpage'u festiwalu: facebook.com/rajdpomerania


Otwarcie zapisów za:

Informacje o nowym terminie zapisów podamy jak tylko będzie to możliwe. Serdecznie zapraszamy!

Baza Festiwalu

Bazą Nadmorskiego Festiwalu Pojazdów Zabytkowych będą Łazy i tutejsze ośrodki wypoczynkowe.

Rajdowe emocje

Specjalną atrakcją będzie sobotni rajd na orientację. Uczestnicy, prowadzeni profesjonalną książką drogową wyruszą do Mielna. Po drodze czekają ich wyjątkowe zadania, a na miejscu wezmą udział w widowiskowym Unieście Grand Prix, i zmierzą się z zadaniami Mieleńskiej Mili. A pomiędzy tymi wyzwaniami parada głównymi ulicami Mielna! Finałowa konkurencja odbędzie się w Łazach. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Gracja i elegancja

Główną atrakcją ostatniego dnia festiwalu będzie widowiskowy Konkurs Gracji i Elegancji na mieleńskim deptaku. Tutaj każda z załóg po wjeździe na rampę zaprezentuje nie tylko swoje wspaniałe maszyny, lecz także własne ubiory i akcesoria odpowiadające epoce, którą reprezentuje ich pojazd. Kogo najwyżej oceni mieleńska publiczność?